top of page

Ceļa Meklētāji (no angļu val. “Pathfinders”) ir starptautiska organizācija bērniem un pusaudžiem no 10 līdz 15 gadu vecumam.

 

Ceļa Meklētāju organizācijas pirmsākumi meklējami ASV vairāk nekā 50 gadus atpakaļ. Ceļa meklētāju klubi darbojas vairāk nekā 130 pasaules valstīs, kur vairāk nekā miljons Ceļa Meklētāju ir apvienoti 30 000 klubos. Latvijā Ceļa Meklētāju kustība darbojas kopš 1996. gada.

 

Organizācijas pamatā ir vēlme attīstīt garīgās, fiziskās un intelektuālās dotības. Kā arī mācīt pusaudžiem veidot personiskas attiecības ar Dievu, kas dzīvē ir pats svarīgākais.

Iečeko mūsu Instagram profilu -

@cm_riga7

 

Rīgas ''7'' Ceļa meklētāju klubā nodarbības notiek katru otro svētdienu plkst. 11.00.

Dalība nodarbībās ir bezmaksas, ar retiem izņēmumiem, ja mums vajadzīgs īrēt transportu vai inventāru.

Katru vasaru notiek Ceļa meklētāju nometne, kura ilgst 1 nedēļu. Nometnē piedalās līdz 600 cilvēkiem, kuri visu nedēļu pavada dzīvojot pļavā, teltīs. Tā ir izdzīvošanas nometne, kurā apgūstam dažās praktiskas un garīgas iemaņas, mācāmies par dabu un iegūstam jaunus draugus.

Lai piedalītos Rīgas ''7'' Ceļa meklētāju kluba nodarbības nav vajadzīga īpaša pieteikšanās. Var vienkārši nākt uz nodarbībām pēc informācijas mājaslapā vai sazināties iepriekš ar kādu no kluba brīvprātīgajiem sadaļā kontakti.

bottom of page